Jasełka

Święta Bożego Narodzenia to czas spokoju, miłości i pojednania na który wszyscy czekają z utęsknieniem.

Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt 17 grudnia 2021r.  uczniowie naszej szkoły tradycyjnie jak co roku wystawili Jasełka Bożonarodzeniowe.

Swoim występem przekazali radosną nowinę że Jezus przyszedł na świat i pragnie gościć w naszych sercach.

Uczniowie dołożyli wszelkich starań aby tegoroczne Jasełka były lekcją wzajemnego zbliżenia, zadumy i refleksji. Przygotowali się z wielkim zaangażowaniem pamiętając o powadze wydarzenia.

Przedstawienie emanowało spokojem, wprowadziło w stan autentycznego przeżywania.

Recytowane  wiersze i piękny śpiew kolęd uświadomiły wszystkim   że święta są już bardzo blisko.

Całość dopełniła piękna symboliczna dekoracja.

Po części artystycznej Dyrektor szkoły pochwalił występ młodych artystów oraz złożył życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.