Archipelag Skarbów

Program profilaktyczny

Szanowni Państwo,
Wraz z nowym rokiem szkolnym, jako szkoła podejmujemy nowe działania profilaktyczne. Nawiązaliśmy współpracę z Instytutem Profilaktyki Zintegorwanej, który przeprowadzi szkolenia dla rodziców, nauczycieli oraz zajęcia dla uczniów klas VIII w ramach realizacji programu profilaktycznego Archipelag Skarbów. Chcielibyśmy bardzo serdecznie zaprosić Państwa na spotkanie dla rodziców z koordynatorami oraz wyrażenie zgody na udział dzieci w powyższym programie.

*Spotkanie dla rodziców odbędzie się we wtorek 07.09.2021 o godzinie 17.15 do 18.15 na sali gimnastycznej – serdecznie zapraszamy.
*Zajęcia profilaktyczne dla dzieci będą trwały w dniach 09-10. 09.2021 w godzinach 09.00 do 12.30-13:00  – prosimy o pilne wypełnienie zgody dla dziecka, które zostaną przekazane przez wychowawców klas.

W załączniku przesyłamy Państwu szczegółowe informacje dotyczące programu, oraz zaproszenie przekazane przez koordynatorów programu.

Realizacja projektowa finansowana ze środków MEiN.