Nazwisko i imięTermin konsultacji w roku szkolnym 2022/2023Sala
 Bartkiewicz RobertCzwartek 17.00-18.00Gabinet dyrektora
 Besińska AgnieszkaŚroda  06.50-07.50E-4
 Brodnicka MałgorzataŚroda 06.50 – 07.50E-7
 Bukalski RomanWtorek 14:30 – 15:30Gabinet nauczycieli wf
 Celuch JoannaŚroda  14.30-15.30E4
 Chołuj BożenaŚroda 15.00-16.00Gabinet wicedyrektora
 Chrząszcz ArturPoniedziałek 14.25- 15.25Sala gimnastyczna
 Dalton MonikaWtorek 13.30-14.30biblioteka
 Derleta AdamPoniedziałek 15.25-16.25E8
 Dryja DominikPiątek  14.25-15.25B1
 Dubisz BożenaPoniedziałek 15.20-16.20B9
 Dudek DorotaPoniedziałek     16:10-17:10C 6
 Figarska MilenaPoniedziałek  13.30-14.30Pokój nauczycielski
 Gaik-Kasprzyk MartaŚroda  14:30-15:30E5
 Garbarczyk DorotaCzwartek  6.50 – 7.50C8
 Gawor KatarzynaŚroda  13:40-14:40A1
 Gomuła MonikaWtorek – pierwsze dwa wtorki miesiąca   14:00-15:00Gabinet Neurologopedy   E3
 Grzeszczyk WojciechŚroda  16:00- 17:00Gabinet   Psych- Ped
 Gut AnnaWtorek  7:00-8:00D11
 Gutkowska EdytaPoniedziałek  13.30-14.30B 1
 Jabłonka- Krzciuk MałgorzataWtorek  14:00-15:00Gabinet  Psych-Ped
 Jaworski WojciechŚroda   15.20-16.20B1
 Kaca BeataŚroda  10.25- 11.25B9
 Kaczmarska EwaCzwartek   15.20 – 16.20C – 8
 Kamińska MałgorzataŚroda  13.30 – 14.30B1
 Kobierska AgnieszkaPoniedziałek  13.00-14.00E6
 Koczkodaj UrszulaPiątek  6.50- 7.50Biblioteka
 Kopeć IwonaCzwartek 13.40-14.40D12
 Kozłowska AnetaWtorek 14.00-15.00A1
 Kroczek JolantaŚroda  6.50.- 7.50C6
 Krzywonos IwonaWtorek   16.10-17.10D9
 Kubicka MilenaPiątek   13:30-14:30D9
 Kubik DorotaPiątek  11.40-12.40C-9
 Kwiatkowska JolantaCzwartek   13.30-14.30E8
 Mazgajczyk SławomirWtorek   14.30 – 15.30E4
 Mikusek KonradWtorek  13:30 – 14:30E9
 Mizerska GrażynaPoniedziałek  13:30-14:30B2
 Moczkodan Małgorzatapiątek          14.30- 15.30D10
 Moskwa-  Dziocha AnnaWtorek   7:00-8:00D10
 Mularczyk BeataPiątek  12.30-13.30E7
 Nobis DariuszCzwartek 15.20-16.20 ( dwa pierwsze czwartki miesiąca)B2
 Nowak ŁukaszPoniedziałek   14:00- 15:00Sala gimnastyczna
 Palińska AnnaCzwartek  12.25- 13.25Pokój  nauczycielski
 Przysucha AnnaPiątek   12.30-13.30Pokój nauczycielski
 Pytka-Kawińska PaulinaPoniedziałek   12.45-13.45C7
 Rosik AgnieszkaPoniedziałek   13.30-14.30E7
 Rudnicka BernadetaPiątek    13.30 – 14.30B3
 Sałyga AnnaPoniedziałek   14:30 – 15:30B2
 Siczek RobertWtorek    16:00 – 17:00  B2
 Skiba ElżbietaPiątek   14.30-15.30Pokój n-li
 Sorsa MariaWtorek    7.00 – 8.00Biblioteka  
 Szczęśniak JolantaCzwartek 15.20- 16.20C9
 Tomczyk MagdalenaCzwartek   6.50 – 7.50C8
 Witkowska MilenaWtorek    14:25-15:25B4
 Włoskiewicz MartynaCzwartek   17.00-18.00B5
 Wojciechowski  ŁukaszCzwartek   14:30-15:30D11
 Wojtas EwaŚroda   14:20 – 15:20D11
 Wójcicka AnitaCzwartek     15.00-16.00Gabinet wicedyrektora
 Wójcik PaulinaCzwartek   13.30-14.30A4
 Wysoczyński KonradWtorek   13.30-14.30A4
 Ziębakowski PiotrŚroda  14.30 – 15.30Sg (sala gimnastyczna)
 Zimnicka KarolinaWtorek 12.30 -13.30Pokój nauczycielski
 Ziółko MałgorzataWtorek  14:00-15:00Gabinet Neurologopedy  C1