Lp | Nazwisko i imię | Termin konsultacji | Sala |
Bartkiewicz Robert | Wtorek 10.00-11.00 | Gabinet dyrektora | |
Agatowska Tatiana | Środa 7.45-8.45 | E6 | |
Besińska Agnieszka | Piątek 7.00-8.00 | D8 | |
Brodnicka Małgorzata | Piatek 7.50-8.50 | Pokój nauczycielski | |
Bukalski Roman | Wtorek 14:30 – 15:30 | Pokój Nauczycieli WF | |
Celuch Joanna | Środa 7.00-8.00 | D8 | |
Chołuj Bożena | Środa 14.30- 15.30 | Gabinet wicedyrektora | |
Dalton Monika | Piątek 11.25-12.25 | Biblioteka | |
Derleta Adam | Piątek 7:00 – 8.00 | E9 | |
Dryja Dominik | Piątek 7:00 – 8:00 | B1 | |
Dubisz Bożena | Piątek 8.40 – 9.40 | Pokój nauczycielski | |
Dudek Dorota | Wtorek 12.45-13.45 | B2 | |
Gaik-Kasprzyk Marta | Poniedziałek 15:15-16:15 | E5 | |
Garbarczyk Dorota | Wtorek 6.50-7.50 | C6 | |
Gawor Katarzyna | Piątek 8:00 – 9:00 | A1 | |
Gomuła Monika | Pierwsze dwa wtorki w miesiącu 10.25-11.25 | E3 Gabinet logopedy | |
Grzeszczyk Wojciech | Piątek 15:30- 16:30 | Gabinet psychologa i pedagoga | |
Gut Anna | Środa 7:00-8:00 | A1 | |
Gutkowska Edyta | Piątek 12.45-13.45 | Pokój nauczycielski | |
Jabłonka- Krzciuk Małgorzata | 07:50-08:50 Wtorek | Gabinet psychologa-pedagoga | |
Kaca Beata | Wtorek 7.00 – 8.00 | B4 | |
Kaca Milena | Wtorek 8.40- 9.40 | Pokój nauczycielski | |
Kaczmarska Ewa | Poniedziałek 12.30 – 13.30 | C8 | |
Kamińska Małgorzata | Poniedziałek 7.50 – 8.50 | Pokój nauczycielski | |
Kopeć Iwona | Czwartek 14.25-15.25 | D12 | |
Kownas Katarzyna | Środa 12.30 – 13.30 | Pokój nauczycielski | |
Kozłowska Aneta | Środa 15.30-16.30 | A1 | |
Kroczek Jolanta | Wtorek 7.00-8.00 | C6 | |
Krzywonos Iwona | Czwartek 14.30-15.30 | D9 | |
Kubicka Milena | Środa 8:20 – 8:50 Czwartek 8:00 – 8:30 | D9 | |
Kubik Dorota | Piątek 11.30-12.30 | Pokój nauczycielski | |
Kwiatkowska Jolanta | Poniedziałek 13.30-14.30 | Pokój nauczycielski | |
Majchrzak-Barabasz Anna | Środa 14.25-15.25 od 20 marca Czwartek 14.25 – 15.25 | E5 | |
Mazgajczyk Sławomir | Czwartek 14.25 – 15.25 | E4 | |
Mikusek Konrad | Poniedziałek 9:30 – 10:30 | E9 | |
Moczkodan Małgorzata | Środa 8.30- 9.30 | Dawny gabinet pielęgniarki. | |
Moskwa- Dziocha Anna | Środa 7.00-8.00 | Pokój nauczycielski | |
Mularczyk Beata | Poniedziałek 13.30 -14.30 | B3 | |
Nowak Łukasz | Wtorek 9:40- 10:25 | Pokój Nauczycieli WF | |
Palińska Anna | Poniedziałek 13.30-14.30 | Pokój nauczycielski | |
Pogodzińska Małgorzata | Czwartek 7:50-8:50 | Pokój nauczycielski | |
Przysucha Anna | Wtorek 7:30-8:00 Czwartek 7:30-8:00 | Pokój n-li | |
Pytka-Kawińska Paulina | Poniedziałek 12.25-13.25 | Pokój nauczycielski/B8 | |
Rdzanek Magdalena | Wtorek 12.00-13.00 | Biblioteka | |
Rudnicka Bernadeta | Piątek 10.25-11.25 | Pokój nauczycielski | |
Sałyga Anna | Piątek 7.00 – 8.00 | Pokój nauczycielski | |
Siczek Robert | Czwartek 12:25 – 13:25 | Pokój nauczycielski | |
Skiba Elżbieta | Wtorek 15.00-16.00 | Pokój nauczycielski | |
Sorsa Maria | Poniedziałek 8.00-9.00 | Biblioteka | |
Szczęśniak Jolanta | Wtorek 12.30 – 13.30 | B-3 | |
Tomczyk Magdalena | Poniedziałek 7.50-8.50 | C-9 | |
Witkowska Milena | Poniedziałek 8:40-9:40 | Pokój nauczycielski | |
Wojciechowski Łukasz | Czwartek 13:30-14:30 | D11 | |
Wojtas Ewa | Wtorek 10:30 – 11:30 | Pokój nauczycielski | |
Wójcicka Anita | Poniedziałek 15:00-16:00 | Gabinet wiecydyrektora | |
Wójcik Paulina | Środa 11:20 – 11:50 Czwartek 12:20 –12:50 | Pokój nauczycielski | |
Wysoczyński Konrad | Poniedziałek 12.30-13.30 | Pokój nauczycielski | |
Ziębakowski Piotr | Wtorek 14.30- 15.30 | Sala gimnastyczna | |
Zimnicka Karolina | Piątek 12.25-13.25 | Pokój nauczycielski | |
Ziółko Małgorzata | Środa 16.10-17.10 | Sala C-1 |