Walentynkowa sesja fotograficzna

Uczniowie z naszej szkoły realizują swoje pasje fotograficzne w ramach Koła fotograficznego. W ubiegłą środę 8 lutego po raz kolejny realizowali sesję fotograficzną, tym razem tematem przewodnim były Walentynki. Chętni pozowali do zdjęć grupowych z klasą i nauczycielem jak również mieli możliwość wykonania zdjęć indywidualnych.

Uczestnicy koła przygotowując się do sesji, określili co będzie potrzebne do wykonania dekoracji, gdzie można zakupić elementy ozdobne jak również jaki będzie ich koszt. Po skompletowaniu potrzebnych ozdób wykonali ściankę fotograficzną, nawiązującą do zbliżających się Walentynek.

Podczas sesji korzystaliśmy ze świateł oraz aparatu fotograficznego pozyskanych z Projektu „Laboratoria przyszłości”. Dzięki nim, uczniowie mogli w praktyce doświadczyć fotografowania przy sztucznym oświetleniu, co okazało się nie takie łatwe. Poniżej przedstawiamy efekty ich pracy. A już teraz zapraszamy do sesji z okazji Dnia Kobiet.