Święto Konstytucji 3 Maja

29 kwietnia odbył się w naszej szkole  apel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 -go Maja. Uczniowie pod kierunkiem pani Małgorzaty Brodnickiej, pani Grażyny Mizerskiej i pani Magdy Tomczyk przenieśli nas do XVIII – wiecznej Polski. W zabawny, ale też edukacyjny sposób poznaliśmy wydarzenia związane z uchwaleniem pierwszej polskiej konstytucji.

Nad oprawą sceniczną i muzyczną czuwały panie: Anna Moskwa-Dziocha, Anna Sałyga, Milena Witkowska, Anna Przysucha i Agnieszka Kobierska. Vivat Konstytucja! Vivat Król! Vivat wszystkie stany!

Może być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, ludzie stoją i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 10 osób, ludzie stoją, ludzie grający na instrumentach muzycznych i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie stoją i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, ludzie stoją, w budynku i tekst „TU WSZĘDZIE JEST MOJĄ OJCZYZNA" Ok”