Międzypowiatowe Finały w Koszykówce

Na przełomie kwietnia i maja nasza szkoła stała się gospodarzem Finałów Międzypowiatowych Ziemi Radomskiej w Koszykówce.

Naszą szkołę reprezentowały cztery zespoły: Dziewcząt w roczniku 2009 i młodsze i  w roczniku 2007/2008, oraz chłopcy w tych samych kategoriach.

Wszystkie nasze zespoły podchodziły do zmagań jako mistrzowie Radomia w swoich kategoriach.

Podczas rywalizacji sportowej  nasi reprezentanci startowali ze zmiennym szczęściem. Obu drużynom żeńskim nie udało się awansować do ścisłego finału.

Zawodniczki z rocznika 2009 i młodsze musiały uznać wyższość przyszłym triumfatorkom z Belska Dużego.

Natomiast dziewczyny z rocznika 2007/2008 uległy także późniejszym triumfatorkom z Grójca.

Natomiast panowie z rocznika 2009 i młodsi oraz starsi ich koledzy z roczników 2007/2008 okazali się bezkonkurencyjni wygrywając wszystkie mecze z ogromną różnicą punktową.

Podgląd obrazu

Wszystkim naszym zespołom ogromnie dziękujemy za świetną postawę na boisku w duchu fair play a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!