Europejski Tydzień Kodowania – zgłoś się!

Jak co roku zapraszamy do udziału w CodeWeek, czyli Europejskim Tygodniu Kodowania. W tym roku odbędzie się on w dniach 10-25 października. CodeWeek to społeczna inicjatywa, w ramach której europejskie państwa konkurują w liczbie zorganizowanych wydarzeń związanych z programowaniem. Zachęcamy do udziału w tym największym programistycznym wydarzeniu w Europie.

Jasna, kolorowa grafika z nastolatkami korzystającymi z nowych technologii. Nad nimi tekst "Dołącz do CodeWeek, 10-25 października 2020"

Akcja odbywa się na terenie całej Europy i skierowana jest do  wszystkich tych, którzy są zainteresowani programowaniem lub dopiero chcą z nim rozpocząć swoją przygodę. Polscy uczniowie i nauczyciele rokrocznie wykazują duże zainteresowanie tą inicjatywą. Dwa lata temu Polska zajęła trzecie, a w ubiegłym roku – już drugie miejsce pod względem przeprowadzonych inicjatyw związanych z programowaniem.

Zgłoś swój udział!

Aby wziąć udział w Europejskim Tygodniu Kodowania wystarczy zgłosić swoje wydarzenie na stronie www.codeweek.eu/add Dzięki temu dana inicjatywa zostanie wliczona do puli wydarzeń odbywających się w Polsce.

Similar Posts