Koncert laureatów VII Regionalnego Konkursu Pięknego Czytania

20 kwietnia 2023r. o godzinie 13.00 w Bibliotece Pedagogicznej  w Radomiu, ul. T. Kościuszki 5a odbył się KONCERT LAUREATÓW VII REGIONALNEGO KONKURSU PIĘKNEGO CZYTANIA Organizatorem konkursu była nasza szkoła we współpracy z V Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta w Radomiu oraz Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich.

Podczas KONCERTU LAUREATÓW zwycięzcom zostały wręczone nagrody  i dyplomy. MISTRZOWIE powtórnie  zaprezentowali  przygotowane  przez siebie fragmenty tekstów.

Gratulujemy Laureatom, serdecznie dziękujemy WSZYSTKIM  uczestnikom za chęć czytania, opiekunom, rodzicom, dziadkom  za zaangażowanie w przygotowanie uczniów oraz za  ciepłe  i piękne słowa, które bibliotekarze usłyszeli. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony uczniów. Wzięło w nim udział ,na wszystkich etapach 551 uczniów z 25 szkól z powiatu radomskiego.

Z naszej szkoły Mistrzami Pięknego Czytania zostali: Dominika Niewola z klasy 2b- na poziomie klas I-II i Julian Adamski z klasy 6d- na poziomie klas V-VI. Wyróżnienie otrzymała Lena Fokt z klasy 8e. Ogromne brawa!!!

Maria Sorsa