Dostęp do Librusa dla rodziców uczniów.

Aby uzyskać dostęp do Librusa, w pierwszej kolejność należy wypełnić oświadczenie, które otrzymacie państwo od wychowawcy (można także pobrać w sekretariacie szkoły). Po wpisaniu danych z oświadczenia w system przez wychowawcę klasy, możecie państwo odzyskiwać dostęp do e-dziennika.

Aby uzyskać do niej dostęp należy przeprowadzić procedurę odzyskiwania dostępu zgodnie z instrukcją znajdującą się w linku poniżej. W trakcie odzyskiwania dostępu proszę wpisywać swój numer pesel.

E-dziennik jest dostępny na stronie: oswiatawradomiu.pl, należy wybierać poniższą ikonę.

Osoby, które chcą korzystać z aplikacji muszą zalogować się na stronie oswiatawradomiu.pl do dziennika, pobrać kod QR do aplikacji mobilnej, pobrać aplikację mobilną Nasze Szkoły i zalogować się za pomocą kodu.

Pomoc w przypadku  problemów można uzyskać pisząc maila na adres: jolanta.kwiatkowska@psp21.radom.pl

Zachęcamy Państwa do korzystania z aplikacji e-dziennik.