Zabawa andrzejkowa

Tradycja andrzejkowa znana jest już Polsce od prawie 500 lat. Z tej okazji 30 listopada w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa przeznaczona dla uczniów z klas IV-VIII zorganizowana przez Samorząd Uczniowski.

Zabawa ta na stałe wpisała się w scenariusz szkolnego kalendarza, jest wspaniałą okazją do dobrej zabawy. Podczas imprezy nie zabrakło wróżb przygotowanych przez uczniów naszej szkoły. W dzisiejszych czasach Andrzejki to przede wszystkim dobra zabawa, w której biorą udział zarówno dziewczynki, jak i chłopcy. Najróżniejsze wróżby nie są już traktowane z powagą, lecz traktujemy je z przymrużeniem oka a co za tym idzie, stanowią pretekst do radości i uśmiechu.

W taki właśnie sposób, uczniowie naszej szkoły spędzili środowe popołudnie. Wróżyliśmy, tańczyliśmy, świetnie się bawiliśmy. Wspólna zabawa dostarczyła dzieciom wielu niezwykłych przeżyć oraz emocji i z pewnością na długo pozostanie w ich pamięci.

Podczas zabawy zbierane były również środki na rzecz potrzebującego Nikodema, ucznia naszej szkoły. Po raz kolejny okazaliśmy swoją hojność i dobre serce w trosce o innych.

Film jak i fotografie wykonane podczas imprezy wykonane zostały aparatem zakupionym w ramach programu Laboratoria Przyszłości.