Nasi uczniowie najlepsi w regionie!

13 maja, piątek okazał się być wyjątkowo szczęśliwym dniem dla dwójki uczniów z naszej szkoły. Tego dnia Alicja Wójtowicz (klasa 8f) oraz Janek Malczenko (klasa 8d) wzięli udział w uroczystej gali wręczenia nagród dla uczestników Regionalnego Konkursu Języka Angielskiego Fly to B2, w siedzibie Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Cambridge.

Alicja zajęła I miejsce (wygrywając roczny kurs języka angielskiego w szkole City College), zaś Janek zdobył miejsce II (nagrodą jest semestr nauki w szkole językowej City College). Obydwoje wykazali się ogromną wiedzą z języka angielskiego pokonując 467 uczestników ze szkół z Radomia i okolic. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce języków obcych!