Budżet obywatelski – głosuj!

Od dziś można głosować na projekty, które zostały zgłoszone w tegorocznym Budżecie Obywatelskim.

MY OCZYWIŚCIE PROSIMY O PAŃSTWA GŁOSY NA PROJEKTY DOTYCZĄCE TERENU NASZEJ SZKOŁY – CZYLI PROJEKTY 21 I 69!!!

PROJEKT NR 21 – Modernizacja i rozbudowa placu zabaw przy Publicznej Szkole Podstawowej Nr 21 im. ks. Jana Twardowskiego

PROJEKT NR 69 – Rekreacyjno – sportowy teren dla dzieci i młodzieży. Lokalizacja: PSP 21 ul. Trojańska 5 / Południe

Głos możemy oddać klikając w link poniżej:

Zasady uczestnictwa w głosowaniu!!!

Głosowanie polega na ocenie projektów zgłoszonych przez mieszkańców Radomia. Należy dokonać oceny przyznając wybranym projektom od 1 do 3 punktów poprzez zaznaczenie odpowiedniego kwadratu przy projekcie. Jeżeli głosujący nie zaznaczy żadnego pola, jest to traktowane jako brak zdania odnośnie danego projektu.

Głosujący może ocenić wszystkie projekty znajdujące się na karcie, kilka z nich lub tylko jeden.

Przypominamy – głosować można do 21 czerwca!!!

PROSIMY O ZAZNACZENIE 3 pkt w projektach 21 i 69!!!