Bez kategorii

Wyniki konkursów, które odbyły się w ramach XIX Tygodnia Regionalizmu w dniach 22-26 marca 2021 r.

Dyplomy i nagrody będą do odbioru:

w środę 31.03.2021r. i od 07.04.2021r.

w godz. 9.00-16.00

w bibliotece szkolnej

z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Konkurs na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną

Organizatorzy: p. Edyta Gutkowska, p. Małgorzata Kamińska, ks. Dominik Dryja, ks. Mariusz Krycia, ks. Wojciech Jaworski

Kategoria klas 0 – IV

I miejsce

Paulina Rojek 1b

Oskar Duszyński 0b

II miejsce

Hania Ślifirczyk 0b

Miłosz Ślifirczyk 3b

Antoni Molenda 2a

Maria Molenda 0b

Wiktoria Węgrzycka 1b

Dominika Niewola 0b

Igor Nadrowski 2b

Marcel Witkowski 2c

III miejsce

Lena Królicka 2a

Dolega Julia 2a

Alicja Kordula 1a

Mikołaj Teper 1b

Aleksander Fijałkowski 2c

Blanka Stolarczyk 1a

Karina Teper 3d

Nikodem Jurkowski 1a

Wyróżnienia:

Nikola Rutkowska 2b

Maja Gaca 2c

Szczepan Nędzi 2a

Karina Włodarska 2a

Nikola Chylak 2c

Szymon Markowski 2a

Mateusz Wilk 1a

Julia Ziętek 2c

Kategoria klas V – VIII

I miejsce

Adam Rojek 6e

Jan Puton 7a

II miejsce

Szymon Grzeszczyk 6f

Igor Skrzypczak 6e

Maciej Kawski 7a

III miejsce

Gabriela Górnicka 6a

Kinga Górnicka 5b

Ola Borowska 5b

Konkurs polonistyczny: „Redaguję zaproszenie na Apel podsumowujący XIX Tydzień Regionalizmu”

Organizator: p. Małgorzata Moczkodan

I miejsce – Agata Trojanowska 7b

II miejsce – Słomka Arletta 7d

III miejsce– Piotr Krawczyk0 7d

Wyróżnienia:

Wysoczyński Piotr 7d

Kowalik Wiktoria 7d

Kowalczuk Amelia 7c

Aleksandra Ruba 7c

Gabriela Kośmińska 7b

Amelia Piasta 7c

Zuzanna Sowińska 7c

Dominika Chudziak 7a

Zuzanna Nowakowska 7c

Konkurs na Maskotkę Radomira

Organizator: p. Anna Sałyga

I miejsce

Igor Skrzypczak 6e

Kacper Ciszewski 5b

Aleksandra Borowska 5b

Klaudia Góralska 5b

Konkurs: Ozdoby wielkanocnego stołu

Organizator: p. Elżbieta Skiba

I miejsce Igor Nadrowski 2b

II miejsce Julia Dolega 2a

III miejsce Szczepan Nędzi 2a

Konkurs plastyczny dla klas IV-VII Portret w oczach dziecka – Zasłużeni dla Radomia

Organizator: p. Robert Siczek

I miejsce – Szymon Siek 7e

II miejsce – Julia Wysoczyńska 5a

II miejsce – Samira Ejma 4b

II miejsce – Szymon Grzeszczyk 6f

III miejsce – Franciszek Gaj 6f

III miejsce – Kacper Rutkowski 6d

Wyróżnienia:

Zuzanna Heda 4a

Kacper Grzybowski 6c

Jędrzej Sorsa 6b

Maciej Kawski 7a

Konkurs: Przysłowia mądrościa narodów

Organizator: p. Monika Dalton, p. Jolanta Biernat, p. Katarzyna Gawor,

p. Agnieszka Rosik, p. Beata Mularczyk, p. Maria Sorsa

I miejsce

Oskar Podstawek 7e

Natalia Petryka 7e

Julia Bielecka 7e

Bartłomiej Chotkowski 7e

Wyróżnienia:

Mateusz Nędzi 7b

Ksawery Stelik 7b

Mikołaj Głuch 7b

Cezary Wołowiec 7b

Jan Malczenko 7d

Oliwier Kościelniak 7d

Igor Janas 7d

Wiktoria Kowalik 7d

Hanna Sępioł 7f

Maksymilian Nowak 7f

Zachary Fituch 7f

Sebastian Hejde 7f

Aleksandra Ruba 7c

Amelia Jeżmańska 7c

Kinga Rokita 7c

Amelia Kowalczu 7c

Konkurs: Przepis na danie wielkanocne naszych mam i babć

Organizatorzy: p. Maria Sorsa

Wyróżnienia:

Ernest Lisiewicz 4b

Jan Puton 7a

Jędrzej Sorsa 6b

Szymon Grzeszczyk 6f

Maciej Kawski 7a

Jan Kępa 6b

Karina Teper 3d

Mikołaj Teper 1b

Aniela Maszerowska 0b

Hanna Ślifirczyk 0b

Gala Regionalna dla klas VI „Ulice naszego osiedla”

Organizatorzy: p. Jolanta Biernat, p. Małgorzata Brodnicka

I miejsce

Jakub Korczak i Łukasz Kotlarz 6d

II miejsce

Marcel Nobis i Michał Kuc 6a

III miejsce

Oskar Mroczkowski i Oliwier Skąpski 6c

Lena Bebas i Jędrzej Sorsa 6b

IV miejsce

Natalia Wesołowska i Antoni Ogorzałek 6e

Franciszek Gaj i Paweł Arczewski 6f

Konkurs: „Byliśmy tam, zachwyciło nas”

organizatorzy: p. Małgorzata Brodnicka, p. Monika Dalton, p. Małgorzata Kamińska, p. Karol Wójcik

ZDJĘCIE:

I MIEJSCE: Bartłomiej Chotkowski 6e

Jan Puton kl. 6a

II miejsce -Jan Kępa kl. 6b

Jędrzej Sorsa 6b

FILMIK:

I miejsce– Natalia Czyżewska 8c

II miejsce– Aleksander Urbanelis 4c

III miejsce– Franciszek Gaj 6f

Wyróżnienia:

Lena Mroczkowska 4b

Lena Janicka 4a

Zuzanna Heda 4a

Kacper Kozakiewicz 4a

Emil Pożyczka 4a

Aleksandra Zawadzka 8c

Szymon Grzeszczyk 6f

Konkurs: Herb Radomia- wyklejanka

organizatorzy: p. Aneta Kozłowska, p. Katarzyna Sobczak, p. Maria Sorsa

Wyróżnienia

Hanna Dąbrowska 0a

Jakub Samuś 0a

Pola Gołębiowska 0a

Filip Świeżewski 0a

Nikola Krawczykiewicz 0a

Kinga Górnicka 5b

Gratulujemy!!!

Similar Posts