Wizyta Św. Mikołaja

Tego świętego nikomu nie trzeba przedstawiać. To Św. Mikołaj. Wizyta świętego Mikołaja 6 grudnia to najbardziej oczekiwany dzień przez wszystkie dzieci. O czym przekonały się dzieci z klasy 1b. Choć tegoroczna aura nie sprzyjała Mikołajowym saniom, to na szczęście udało się mu dotrzeć do naszej szkoły.

Mikołaj rozmawiał z dziećmi, wysłuchał piosenek i oczywiście nie zapomniał o prezentach dla nich. Dzieci przyznały, że drobne psoty zdarzały się im w tym roku. Obiecały, że od dziś, postarają się zachowywać grzeczniej w szkole i w domu. Aby znów za rok spotkać się ze Św. Mikołajem ponownie. Po obdarowaniu wszystkich drobnymi prezentami, Św. Mikołaj pożegnał się i odjechał, aby dalej rozdawać prezenty i sprawiać innym tyle radości co nam.
Atmosfery tego spotkania nie sposób opisać, namiastką niech będą zdjęcia zamieszczone w galerii oraz relacja wideo, które przy okazji spotkania zostały wykonane. Fotografie jak również film wideo, wykonane zostały aparatem cyfrowym zakupionym w ramach Programy Laboratoria Przyszłości.

Wizyta Św. Mikołaja w klasie 1b 6 grudnia 2022