Świąteczna akcja charytatywna-

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiadalecz przez to, kim jest; nie przez to, co malecz przez to, czym dzieli się z innymi”

– św. Jan Paweł II

Świąteczna akcja charytatywna-Po raz czwarty w naszej szkole odbyła się aukcja ozdób bożonarodzeniowych przygotowanych przez Panią Małgorzatę Woźniak we współpracy z Wolontariatem Szkolnym. W aukcji wystawiliśmy również ozdoby podarowane przez rodziców i nauczycieli. Podczas licytacji zebraliśmy około 1800zł. Do aukcji przyłączyli się również bibliotekarze szkolni, którzy przekazali kwotę 230 zł pozyskaną ze sprzedaży kartek bożonarodzeniowych zaprojektowanych przez uczniów naszej szkoły w ramach akcji „Bądźmy dobrzy na święta”.

Zebrane fundusze około 2000zł przeznaczyliśmy na rzecz wolontariuszki ze Stowarzyszenia Centrum Młodzieży „Arka” oraz dla podopiecznej Fundacji Dzieciom „ZDAŻYĆ Z POMOCĄ”. Gorąco dziękujemy wszystkim za zaangażowanie.

WSZYSTKIM DARCZYNCOM, LUDZIOM Z WIELKIM SERCEM DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE TEJ AKCJI.

Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu

Iwona Krzywonos