Kolejny rok ze Smokiem

W naszej szkole już kolejny rok uczniowie naszej szkoły uczestniczą w programie SMOK PzKosz – czyli Szkolny Młodzieżowy Ośrodek Koszykówki Polskiego Związku Koszykówki.

Projekt SMOK zorganizowany przez Polski Związek Koszykówki i finansowany jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Celem projektu jest popularyzacja wśród dzieci i młodzieży koszykówki  i wprowadzenie w jej tajniki jak największej liczby adeptów.

Od września trenuje u nas 4 grupy zawodników:

Klasy 1 i 2 prowadzi trener Łukasz Nowak

Klasy 3 i 4 prowadzi trener Roman Bukalski

Klasy 5 i 6 prowadzi trener Artur Chrząszcz

Natomiast za klasy 7 i 8 odpowiedzialny jest trener Robert Bartkiewicz.

Chłopcy z klas 3 i 4 intensywnie przygotowują się do turnieju mikołajkowego, który to zostanie rozegrany już niebawem, bo 11 grudnia.

Natomiast najstarsi chłopcy prowadzeni przez trenera Roberta Bartkiewicza w ramach przygotowań do sezonu 2021/22 wzięli udział w 2 turniejach towarzyskich w Ostrowie Wielkopolskim i Pruszkowie- odpowiednio zajmując  2 i 5 miejsce.

Od połowy października drużyna składająca się z chłopców rocz. 2009/10 uczestniczy w dwóch cyklach rozgrywkowych prowadzonych przez WOZKosz. W cyklu u-13 na obecną chwilę są bezkonkurencyjni odnosząc 5 zwycięstw z rzędu. W cyklu u-14 pierwszy mecz chłopcy rozegrają 02.12.2012 roku.