25 lat minęło, jak 25 minut

Jubileusz 25-lecia to bardzo ważna chwila dla wszystkich. Jest okazją do wspomnień. Wydarzenia i związane z nimi emocje, choć minione, na zawsze pozostają w pamięci.

W ciągu 25 lat wytworzył się w Naszej Szkole niepowtarzalny klimat, a zwyczajem stało się łączenie we wspólnych dążeniach zarówno nauczycieli i uczniów, jak i wszystkich pracowników, rodziców oraz absolwentów. Razem ukształtowaliśmy liczne tradycje, pielęgnowane przez kolejne już, współpracujące ze sobą, pokolenia.

Niemożliwością jest w kilku zdaniach opowiedzieć o wszystkich osiągnięciach, uroczystościach i wydarzeniach z 25-letniego życia szkolnej społeczności. Nie sposób też wyliczyć wszystkich nauczycieli i zaangażowanych osób oraz tego, co zrobili dla Naszej Szkoły.

Co więc widziały i słyszały mury naszej placówki? Zobaczmy wspólnie.

Zapraszamy do krainy 25-letniej historii Szkoły, przedstawionej w 25 minut.

Życzymy pięknych wrażeń.