Giganci Programowania

Giganci Programowania zapraszają na bezpłatną naukę programowania!

Wystartowały zapisy na „Koduj z Gigantami” – bezpłatne warsztaty z programowania dla uczniów szkół podstawowych i średnich, organizowane w ramach ogólnopolskiej, społecznej akcji edukacyjnej. Motywem przewodnim warsztatów będzie Retro-programowanie.

Warsztaty odbędą się stacjonarnie, w placówce Giganci Programowania w Radomiu przy Rynku 7 oraz online, w technologii wirtualnych klas.

Dla uczniów z Radomia i sąsiednich miejscowości Giganci Programowania przygotowali:

• klasy 1-3: programowanie w Scratch oraz Minecraft Education Edition,
  • klasy 4-6: programowanie w Scratch oraz tworzenie aplikacji mobilnych w AppInventor,
  • klasy 7-8: wstęp do programowania w C++, C# i Python,
  • szkoła średnia: wstęp do programowania w C++, C# i Python.

Celem „Koduj z Gigantami” jest popularyzacja nauki programowania wśród uczniów w wieku 7-19 lat, a honorowy patronat nad wydarzeniem objął Pan Radosław Witkowski, Prezydent Miasta Radomia.

Termin warsztatów to sobota i niedziela, 4-5 lutego oraz 11-12 lutego.

Zapraszamy do zapisów na stronie www.kodujzgigantami.pl