Wyjazd uczestników koła fotograficznego do Sandomierza

W minioną niedzielę 21 maja, uczestnicy koła fotograficznego wybrali się na plenerową sesję fotograficzną do malowniczego Sandomierza.

Słoneczna pogoda, przepiękna architektura i oczywiście wspaniali uczestnicy sprzyjały wykonywaniu zdjęć w plenerze. Wiele radości i nie małe wrażenia wywarła na uczestnikach wyjazdu podróż koleją, która służyła nam za środek transportu.

Pobyt w Sandomierzu rozpoczęliśmy od krótkiego spaceru z Dworca kolejowego w kierunku centrum Sandomierza, który znajduję się po drugiej stronie Wisły. Odwiedziliśmy sandomierską przystań, Zamek, Bramę Opatowską, Rynek na którym zjedliśmy pyszne lody. Przy okazji pobytu w Sandomierzu nie mogliśmy przegapić wizyty w Muzeum Wystawa Świat Ojca Mateusza, zainspirowana serialem. Zobaczyliśmy na niej bardzo realistyczne figury głównych bohaterów z serialu w otoczeniu scenografii przeniesionej wprost z planu zdjęciowego..

Nienapięty program sprzyjał relaksowi, podziwianiu uroków miasta oraz spędzaniu czasu w miłym towarzystwie. Z racji niedzieli wspólnie uczestniczyliśmy w niedzielnej Mszy Świętej.

Zdjęcia wykonywaliśmy m.in. aparatem zakupiony w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości.

O wspaniałej atmosferze i pogodzie nie ma co wspominać –  zdjęcia mówią same za siebie.
Do zobaczenia na kolejnych wyprawach!

Similar Posts