Pomoc dla Ukrainy!

Zapraszamy wszystkich do udziału w akcji organizowanej w naszej szkole dla UCHODŹCÓW z OGARNIĘTEJ WOJNĄ UKRAINY.
Od najbliższego poniedziałku 28 II 2022 r. do czwartku 3 III 2022 r.  do godziny 12.00, zbieramy następujące artykuły:

1.Koce, śpiwory, pościel, ręczniki i karimaty.
2.Bielizna damska, męska i dziecięcą (nowa) .
3.Środki czystości i higieniczne (szczególnie podpaski, pampersy większe,                               mokre chusteczki, pasty do zębów, kremy, szampony i  środki higieny osobistej).
4.Maseczki i środki antyseptyczne
5.Wodę butelkowaną (w zgrzewkach).
6.Dania instant gotowe, jedzenie w puszkach, makarony, ryże, kaszę, batony energetyczne, mleko modyfikowane, kaszki i słoiki dla dzieci.
7.Latarki, zapałki, świece, baterie, power banki.
8.Telefony kom.  z ładowarkami.
9.Zestawy wyposażenia medycznego (paracetamol, syropy przeciwgorączkowe dla dzieci, plastry, maści rozgrzewające) prosimy składać do sekretariatu szkoły!
10.Wózki, foteliki i butelki do karmienia dla dzieci.
11.Termosy i kubki termiczne.

Przyniesione rzeczy można zostawiać w przygotowanych pudełkach przy wejściu głównym w przedsionku szkoły.

Z góry dziękujemy
                                                         Szkolne Koło Wolontariat