Jasełka

Boże Narodzenie to wyjątkowy czas, kiedy to moc Świąt Bożego Narodzenia ogarnia wszystkich dookoła. W tym czasie na stałe w tradycję naszej szkoły, wpisało się przedstawianie Jasełek i klasowe wigilie, przeżywane w ostatnim dniu obecności w szkole przed Świętami Bożego Narodzenia.

21 grudnia uczniowie pod opieką ks. Wojciecha Jaworskiego oraz p. Agnieszki Kobierskiej przedstawili całej społeczności szkolnej Jasełka. Aktorzy odgrywając role jasełkowe, przybliżyli nam prawdę Maryi i Józefa szukających schronienia na noc, cud narodzin Dzieciątka Bożego oraz hołd oddany przez trzech Mędrców. Inscenizacją Jasełek oraz śpiewem kolęd, uczniowie wprowadzili wszystkich obecnych w świąteczny czas i nastrój. Pokazali jak ważna jest wspólnota i bycie razem, nie tylko podczas Świąt.

Na koniec zabrał głos dyrektor szkoły p. Robert Bartkiewicz, który podziękowała uczniom za występ oraz złożył wszystkim świąteczne życzenia, do których dołączają się wszyscy nauczyciele.