Bal klas 8 już za nami

Uczniowie klas ósmych powoli przygotowują się do opuszczenia murów naszej szkoły. Trzy tygodnie temu pisali egzamin, ostatni w szkole podstawowej, ale pierwszy z tych znaczących.

W czwartek 15 czerwca gościliśmy na wyjątkowym dla nich wydarzeniu. Tym wydarzeniem był bal ósmoklasisty, którym symbolicznie wszyscy uczniowie klas ósmych, żegnali się z bracią szkolną, nauczycielami i wychowawcami.

Uroczystość otworzyli prowadzący: Julia Drab wraz z Jędrzejem Sorsą oraz przedstawiciele rodziców – Agata Panek i Damian Ogorzałek. Słowo podziękowań w kierunku uczniów i rodziców skierował również pan dyrektor Robert Bartkiewicz i oficjalnie rozpoczął Bal.

Po oficjalnym otwarciu tego wydarzenia, licznie zebrani uczniowie zatańczyli pięknego poloneza, przygotowanego przez panią Agnieszkę Kobierską. Następnie udali się na poczęstunek. Przyszli absolwenci, pokazali jak świetnie potrafią się bawić.

Zabawa była przednia! Życzymy wam Wszystkim aby taka radość i uśmiech towarzyszyły Wam zawsze.

Galeria ze zdjęciami