Terminy zebrań i konsultacji.

DYŻURY  NAUCZYCIELI  W  DNI OTWARTE DLA RODZICÓW

w roku szkolnym  2021/2022  W  GODZ. 1715 – 1815

Terminy

LpNazwisko i imięPrzedmiotSala
1.Bartkiewicz RobertWychowanie fizyczneGabinet dyrektora
2.Besińska AgnieszkaGeografia, przyrodaD8
3.Biernat JolantaBibliotekaBiblioteka
4.Brodnicka MałgorzataHistoria, WOSD13
5.Bukalski RomanWychowanie fizyczneB2
6.Celuch JoannaGeografia, biologiaB4
7.Chołuj BożenaŚwietlicaGabinet wicedyrektora
8.Chrząszcz ArturWychowanie fizyczneE8
9.Dalton MonikaJęzyk angielskiE7
10.Derleta AdamInformatykaE9
11.Dryja DominikReligiaB1
12.Dubisz BożenaEdukacja wczesnoszkolnaB9
13.Figarska MilenaEdukacja wczesnoszkolnaB9
14.Gaik-Kasprzyk MartaChemiaE4
15.Gaj-Demczuk BożenaWychowanie przedszkolneC7
16.Garbarczyk DorotaEdukacja wczesnoszkolnaB4
17.Gawor KatarzynaJęzyk angielskiA1
18.Gomuła MonikaLogopedaGabinet logopedy sektor E
19.Grzeszczyk WojciechPedagogA10
20Gut AnnaJęzyk angielskiB1
21.Gutkowska EdytaReligiaB1
22.Jabłonka MałgorzataPsychologA10
23.Jaworski WojciechReligiaB1
24.Kaca BeataEdukacja wczesnoszkolnaB4
25.Kaczmarska EwaEdukacja wczesnoszkolnaC8
26.Kamińska MałgorzataReligia, historiaB1
27.Kobierska AgnieszkaMuzykaE6
28.Koczkodaj UrszulaJęzyk polskiE6
29Kopeć IwonaMatematykaB1
30.Kozłowska AnetaŚwietlicaB5
31.Kroczek JolantaEdukacja wczesnoszkolnaC7
32.Krzywonos IwonaJęzyk polskiD9
33.Kubicka MilenaJęzyk polski, Wdżr, świetlicaD11
34.Kubik DorotaWychowanie przedszkolneC9
35.Kwiatkowska JolantaMatematyka, informatykaE8
36Małek BogusławaFizykaE5
37.Mazgajczyk SławomirBiologiaE4
38.Mikusek KonradInformatykaE9
39.Mizerska GrażynaJęzyk polskiD9
40.Moczkodan MałgorzataJęzyk polskiD10
41Morawski PiotrReligiaB1
42.Moskwa MałgorzataMatematykaD12
43Moskwa-Dziocha AnnaHistoria, WOSD8
44.Mularczyk BeataJęzyk angielskiA1
45.Nobis DariuszEDBB1
46.Nowak ŁukaszWychowanie fizyczneE8
47.Palińska AnnaEdukacja wczesnoszkolnaC6
48Przysucha AnnaNauczyciel wspomagaającyD13
49.Rosik AgnieszkaJęzyk angielskiD13
50.Rudnicka BernadetaJęzyk polskiB3
51.Sałyga AnnaTechnikaB1
52.Siczek RobertPlastykaB2
53.Skiba ElżbietaŚwietlicaB8
54Sobczak KatarzynaNauczyciel świetlicyB5
55.Sorsa MariaBibliotekaBiblioteka
56.Szczęśniak JolantaEdukacja wczesnoszkolnaC9
57.Tomczyk MagdalenaEdukacja wczesnoszkolnaC8
58.Witkowska MilenaJęzyk niemieckiE7
59Włoskiewicz MartynaświetlicaB8
60.Wojciechowski ŁukaszMatematykaD12
61Wojtas EwaMatematykaB3
62.Wójcicka AnitaŚwietlicaGabinet wicedyrektora
63.Wójcik KarolHistoria, WOSD13
64.Ziębakowski PiotrWychowanie fizyczneE8
65.Ziółek MałgorzataLogopedaGabinet logopedy sektor C